Apartament ne shitje 3+1, Shitje

€ 140.000
 • 2156 m
Reference Number
RF906065
Location
Contact
694406560
Title
Apartament ne shitje 3+1
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 900
Lot Size
156 m
Lot Size
160 m
Hipotek
No
Property Type
Shtepi
Tipi
3+1
Condition
E Re
Plan
8
Toilets
2
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
Yes
Year Built
2004
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Punimet jane cilesore.
Ato perfshijne: a. Punimet hidraulike b. Banjat jane te reja me veshje te reja edhe hidrosanitare Grohe c. Duralumin supertermik triplex d. Sistem ftohje-ngrohje me sistem inverter e. Parket dru Veko ne te gjithe siperfaqen. f. Dyert e brendshme prej druri. g. Kuzhina 8m lineare e vendosur e paperdorur. gj. Sisteme elektrik cilesor i rindertua. o. Punime gipsi ne gjithe siperfaqen e shtepis. p.Ndricim LED te fshehur nga Alba Electrica. q. Tarac e shfrytezuar nga Banori me sip 156m, e rrethuar per arsyje sigurie.
Mobilimi eshte bere ne zyre arkitektesh.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim
 • 173 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Shto Koment
Autori *
Title *
Rating
Message *
Captcha *
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Enter your report
Message *
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind