Quantcast

Apartament ne Shitje

€ 300.000,00
 • 70 m
Reference Number
RF129574
Location
State
Albania
Address
Prane Disko Mango
Title
Apartament ne Shitje
Lot Size
70 m
Lot Size
70 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
E Re
Plan
5
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri prane Disko Mango, ne te mjate te Hotel Butrint dhe ma pamje nga deti.
Apartamenti eshte i shtruar me pllake, me dere te jashtme te blinduar, me dritare duralumin dhe tualeti ka te gjitha paisjet hidrosanitare.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4413 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Prane Disko Mango) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind