Quantcast

Apartament në SHITJE Plazh Durrës

€ 48.500,00
Reference Number
RF138235
Location
State
Albania
Address
Lagjia nr 13 plazh , prane kompleksit Florida
Contact
355692020190
Title
Apartament në SHITJE Plazh Durrës
Çmimi m/2
€ 500,00
Lot Size
97 ft
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
E Perdorur
Plan
6
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Year Built
2009
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Prona ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te plazhit Durres , dy ballkonet ofrojne pamje nga shetitorja dhe deti .
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 9338 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Lagjia nr 13 plazh , prane kompleksit Florida) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind