Quantcast

Apartament ne shitje, Shitje

€ 70.000,00
 • 72.5 m
Reference Number
RF187679
Location
State
Albania
Contact
0696203563
Title
Apartament ne shitje
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 950,00
Lot Size
72.5 m
Lot Size
72.5 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Shitet apartamenti me siperfaqe 72.5 meter2. Pallati eshte i ri dhe ka punime mjaft cilesore. Ndodhet tek rruga Mihal Grameno sapo kalon tregun elektrik ne nje zone shume te qete dhe njekohsisht jo larg qendres te tiranes. Apartamenti disponon certifikat pronsie.
Cimimi eshte i padiskutueshem
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 629 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind