Quantcast

Apartament per shitje

115.000,00
 • 140
Reference Number
RF171777
Location
State
Albania
Address
Rr. Medar Shtylla
Contact
0692525444
Title
Apartament per shitje
Lot Size
140
Lot Size
140
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
3+1
Condition
E Re
Plan
10
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Year Built
2001
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet apartament me sip te konsiderueshme . Ndodhet ne nje kompleks ku ofron te gjitha njesite e sherbimit dhe akses te menjehershem me rruget kryesore te Tiranes. Ap pozicionohet mire nga lindja . Me punime extra . Ju ftojme ta vizitojme se bashku kete prone .
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4771 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rr. Medar Shtylla) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind