Quantcast

Apartament per Shitje 3+1

€ 155.500,00
 • 124 m
Reference Number
RF171459
Location
State
Albania
Address
Rr. Nikolla Tupe
Contact
0674004727
Title
Apartament per Shitje 3+1
Lot Size
124 m
Lot Size
124 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
3+1
Condition
E Re
Plan
6
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Year Built
2002
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes ne zonen e ish BLLOKUT ne nje ndertim te ri.

Apartamenti eshte i orientuar ne JUG-PERENDIM,me planimetri mjaft funksionale,me nje sogiorno te madhe,tre dhoma gjumi,ambjenti gatimit me vehte,dhe dy WC.

Apartamenti disponon Hipoteke.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 5019 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rr. Nikolla Tupe) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind