Apartament per Shitje ne Golem

€ 35.000,00
 • 53 m
Reference Number
RF167723
Location
State
Albania
Address
Shkembi Kavajes, Golem
Title
Apartament per Shitje ne Golem
Lot Size
53 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
1+1
Condition
E Re
Elevator
No
Garage
Yes
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Shitet apartament 1+1, 53 m2, prane Shkembit te Kavajes.
Nderrim i ri dhe shume cilesore.
Apartamenti ndodhet vetem pak metra nga bregu i detit. Apartamenti eshte i paisur me hipoteke.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 4.5
  • Totali votave: 2
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4720 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Shkembi Kavajes, Golem) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind