Quantcast

Apartament per Shitje ne Kompleksin e Vizion Plus

€ 100.000,00
 • 136 ft
Reference Number
RF135915
Location
State
Albania
Address
Don Bosko Kompleksi Vizion Plus
Contact
0674004727
Title
Apartament per Shitje ne Kompleksin e Vizion Plus
Lot Size
136 ft
Lot Size
136 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
E Re
Plan
10
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
SHITET: Apartamenti 2+1 ne Rrugen Don Bosko ne godinen ku transmeton VIZION PLUS.
Apartamenti eshte 136 m2, me 2 dhoma gjumi, sallon i madh ndenje, kuzhine, banje e madhe, ballkon, verande e shfrytezueshme.
I pozicionuar ne katin e 11 te banimit, paraqet nje pamje fantastike te zones.
Organizim shume i mire i ambienteve te brendeshme.
Zona ne te cilen ndodhet ofron shume sherbime dhe facilitete.

Orientimi Jug - Perendim.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 9726 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Don Bosko Kompleksi Vizion Plus) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind