Quantcast

Apartament per Shitje ne Rr. Medar Shtylla

€ 85.000,00
 • 98 m
Reference Number
RF748200
Location
State
Albania
Address
Rr. Medar Shtylla
Contact
0674004727
Title
Apartament per Shitje ne Rr. Medar Shtylla
Lot Size
98 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
E Re
Plan
3
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
SHITET: Apartamenti 2+1 ne nje ndertim te ri ne Komunen e Parisit.
Apartamenti eshte 98 m2 dhe ka 2 dhoma gjumi, sallon te madh, kuzhine, 2 banjo dhe ballkon.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4336 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rr. Medar Shtylla) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind