Quantcast

Apartament per Shitje:, Shitje

€ 96.000,00
 • 296 m
Reference Number
RF174092
Location
State
Albania
Address
rruga dritan hoxha
Contact
0694030502
Title
Apartament per Shitje:
Prona ne
Shitje
Lot Size
96 m
Lot Size
96 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
E Re
Plan
1
Toilets
2
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Apartamenti ndodhet ne rrugen Dritan Hoxha, eshte akoma ne faze ndertimi dhe pritet te perfundoje ne gusht-shtator te ketij viti. Ka nje siperfaqe prej 96.2 m2, dhe nje cmim prej 96.200 Eur. Eshte i tipit 2+1, dhe ka 2 tualete, ka orientim nga perendimi dhe ndodhet ne katin I.

 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 918 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, rruga dritan hoxha) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind