Apartament per Shitje:, Shitje

€ 84.000,00
 • 93 m
Reference Number
RF107356
Location
State
Albania
Address
Materniteti i RI
Contact
0694030502
Title
Apartament per Shitje:
Prona ne
Shitje
Lot Size
93 m
Lot Size
93 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Plan
6
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Apartamenti eshte i tipit 2+1 dhe ndodhet ne zonen e Maternitetit te Ri, zone e qete dhe e aksesueshme nga Bulevardi "Bajram Curri" pallat ne ndertim. Konstruksioni eshte nga me cilesoret ne Tirane, me materiale ekstra si: fasade te ventiluar, ndricim LED, 2 kate garazh te nendheshem, 4 apartamente per kat, dritare dopio xham termoizoluese, lulishte per banoret etj. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te banimit, siperfaqe totale banimi 93 m2. Çmimi: 84.000 euro.

 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 485 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Materniteti i RI) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind