Apartament Per Shitje, Tirana

€ 115.000
 • 104 m
Reference Number
RF111124
Location
State
Albania
Country
Tirana
Address
Rr. Haxhi Dalliu
Contact
0674004727
Title
Apartament Per Shitje
Lot Size
104 m
Lot Size
104 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
E Re
Plan
7
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Year Built
2003
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartamenti eshte i perbere nga dy dhoma gjumi,dy banjo,nje ballkon dhe ambjenti i ndenjes dhe i ngrenies se bashku.
Ai eshte i pozicionuar ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes per Banim dhe me orientim nga Juglindja.
Disponon dokument Hipotekor
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4470 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Rr. Haxhi Dalliu) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind