Quantcast

Apartament prane Ambasades Amerikane i Kompletuar

€ 159.000,00
Reference Number
RF103242
Location
State
Albania
Address
Rruga Dervish Hima
Contact
0694332338
Title
Apartament prane Ambasades Amerikane i Kompletuar
Lot Size
110 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
3+1
Condition
E Re
Plan
10
Elevator
Yes
Garage
Yes
Rikonstruktuar
Yes
Year Built
2007
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartament me pamje te mrekullueshme me pamje nga stadiumi Qemal Stafa dhe Ambasda Amerikane. Apartament 3+1 plus depo. Shitet me gjith moblije te shfaqura ne foto
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4084 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rruga Dervish Hima) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind