Quantcast

Apartamenti ideal per familjen tuaj.

 • 100 m
Reference Number
RF122320
Location
State
Albania
Address
Rr. Elbasanit, afer shkolles se Baletit
Contact
0694332338
Title
Apartamenti ideal per familjen tuaj.
Lot Size
100 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
E Perdorur
Plan
3
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartamenti ndodhet tek shkolla e baletit ose perballe ures se tabakeve
eshte 100 m2 pa sip te perbashketa me hipoteke,2+1
e areduar ne menyre bashkekohore me dy ballkone,ambjeti i gatimit dhe ne ballkon
me sistem ngrohje,pallati eshte i mire administruar, dy ashensore, uje 24 ore kati i trete banimi Cmimi eshte i dikutueshem.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 8447 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rr. Elbasanit, afer shkolles se Baletit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind