Apartamnet 2+1, Ali Demi , Shitje, Tirana

€ 66.000
  • 87 m
Reference Number
RF177866
Location
State
Albania
Country
Tirana
Qyteti
Tiranë
Address
Ali Demi
Title
Apartamnet 2+1, Ali Demi
Prona ne
Shitje
Lot Size
87 m
Lot Size
87 m
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Plan
2
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Objekti ndodhet në Rrugën Idriz Dollaku në katin e 3 të një pallati me punim shumë cilësor. Apartamenti shitet plotësisht i mobilur dhe ka organizim shumë të mirë të dhomave. Përbëhet nga salloni i arreduar bukur, dy dhomat e gjumit, dy tualete dhe ballkoni.

Për ta vizituar na kontaktoni.
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim
  • 58 Shows
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Ali Demi) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Enter your report
Message *
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind