Banese 2 kateshe, Shitje, Tirana

€ 140.000
 • 2120 m
Reference Number
RF189007
Location
State
Albania
Country
Tirana
Qyteti
Tiranë
Njesia administrative
Njesia Bashkiake Nr.6
Address
Rr.Tahir Dizdari,Unaza e Re
Contact
0696717100
Title
Banese 2 kateshe
Prona ne
Shitje
Lot Size
120 m
Lot Size
240 m
Hipotek
No
Property Type
Shtepi
Tipi
2+1
Condition
E Perdorur
Plan
1
Toilets
2
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
Yes
Year Built
2007
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shtepi banimi 2 kateshe me oborr.Siperfaqjae bazes 120 m2.Siperfaqja truallit 208 m2 .E hipotekuar.Cmimi i diskutueshem
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim
 • 2059 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Shto Koment
Autori *
Title *
Rating
Message *
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Njesia Bashkiake Nr.6, Rr.Tahir Dizdari,Unaza e Re) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Enter your report
Message *
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind