Quantcast

Don Bosko shitet apartament 2+1+2 , Shitje

€ 85.000,00
 • 2115 m
Reference Number
RF432718
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Don Bosko
Contact
0672047705
Title
Don Bosko shitet apartament 2+1+2
Prona ne
Shitje
Lot Size
115 m
Lot Size
120 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
E Re
Plan
4
Toilets
2
Elevator
Yes
Garage
Yes
Rikonstruktuar
Yes
Year Built
2015
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Don Bosko shitet apartament 2+1+2 , ka organizim shume te rregullt te ambienteve , ne dhoma te medha dhe me shume hapsire dhe drite , ndodhet ne pallat te ri, me ashensor, i ndertuar vitet e fundit, i mire administruar dhe em banore familjare .
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 128 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Don Bosko ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind