Quantcast

Filluan shitjet prane Martenitetit te Ri, Shitje

€ 92.000,00
 • 100 m
Reference Number
RF326354
Location
State
Albania
Address
Prane martenitet te ri
Contact
0697264350
Title
Filluan shitjet prane Martenitetit te Ri
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 930,00
Lot Size
100 m
Lot Size
100 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
E Re
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Shiten apartamente, ne nje nga lagjet me te mira te Tiranes, prane maternitetit te ri. Cmime konkuruese per nje objekt me cilesi maksimale. Keni mundesi te zgjidhni siperfaqen dhe katin e preferuar tuaj. Objekti po ndertohet me standartet aktuale me te mira te ndertimi, ku perfshihet fasada e ventiluar dhe sistemi chiller. Cdo kat disponon vetem kater apartamente, duke ruajtur keshtu individualitetin tuaj maksimal. Objekti ka aksesueshmeri te larte me te gjitha zonat e tiranes, si ne hyrje dhe ne dalje te saj.
Cmimi 920-980 euro/m2. Kontakto 0697264350.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3490 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Prane martenitet te ri) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind