Quantcast

Garzoniere 33.6 m2, me hipoteke tek Rr DIBRES, Shitje

€ 27.000,00
 • 134 m
Reference Number
RF191990
Location
State
Albania
Address
Rruga Dibres
Contact
0695562905
Title
Garzoniere 33.6 m2, me hipoteke tek Rr DIBRES
Prona ne
Shitje
Lot Size
34 m
Lot Size
34 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
1+1
Plan
1
Toilets
1
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet Garzoniere 33.6 m2, 27000 Euro me hipoteke tek Rruga e Dibres! Garzonierja ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues prane fakultetit te mjekesise. Me orientim nga perendimi dhe e organizuar ne : nje dhome ndenje +kuzhine+ ballkon, nje koridor i vogel dhe ne tualet. Disponon dokumenta te rregullta hipotekore. Per nje vizit ne prone kontaktoni Tean +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 56 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rruga Dibres) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind