Quantcast

Investim me perspektivë në rrugën Karl Gega, 1+1, Shitje

€ 50.000,00
 • 166 m
Reference Number
RF102511
Location
State
Albania
Address
Rruga "Karl Gega", tek stacioni i trenit
Contact
0682386470
Title
Investim me perspektivë në rrugën Karl Gega, 1+1
Prona ne
Shitje
Lot Size
66 m
Lot Size
66 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
1+1
Plan
1
Toilets
1
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Shitet apartament 1+1, në rrugën “Karl Gega”, tek stacioni i trenit, kati i parë, 66m2, pallat ekzistues, i rinovuar me hipotekë dhe rivlerësim. Me planin e ri të zhvillimit të zonës është planifikuar nga Bashkia një rrugë që do të lidhë rrugën Siri Kodra me Bulevardin Zogu i Parë. është kollaj i kthyeshëm në 2 dyqane ose gazoniere + dyqan, pasi instalimet dhe shkarkimet i ka të parapërgatitura. Çmimi 50.000. Cel: 068 2386470
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 506 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rruga "Karl Gega", tek stacioni i trenit ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind