Quantcast

Kembej apartament ne Vlore me 2+1 ne Tirane

 • 100 m
Reference Number
RF364070
Title
Kembej apartament ne Vlore me 2+1 ne Tirane
Lot Size
100 m
Lot Size
100 m
Hipotek
No
Condition
E Re
Plan
4
Elevator
No
Garage
Yes
Rikonstruktuar
No
Year Built
2009
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shtepi ne zonen turistike te vlores 200m mbas tunelit.Me pamje nga deti dhe qyteti nuk e pengon asnje ndertese para.Ka garazh.Eshte e mobiluar me cilesi te larte me te tera elektro shtepiaket e nevojshme dhe sistem kondicionimi.2+1 me siperfaqe totale 100 m2 dhe me cmim 900e m2.Per cdo informacion dhe per te pare apartamentin mund te kontaktoni ne 0694010676 ose 0692096179 dhe ne emailin [email protected]
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 10
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 5955 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind