Quantcast

Kompleksi me i mire te Liqeni, vjen me super ap, Shitje

€ 315.600,00
 • 2145,7 m
Reference Number
RF372769
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Rruga Kristo Luarasi
Contact
0699947554
Title
Kompleksi me i mire te Liqeni, vjen me super ap
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 1.800,00
Lot Size
145,7 m
Lot Size
175,3 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
3+1
Plan
>10
Toilets
2
Elevator
Yes
Garage
Yes
Rikonstruktuar
Yes
Additional information
Description
Shitet apartament shume prane Liqenit, Rruga Kristo Luarasi, zona me e mire dhe me e kerkuar ne Tirane.
Kompleksi ka nje pamje fantastike te tij dhe te zonave perreth.

Apartamenti eshte i tipit 3+1.
Siperfaqja totale e tij eshte 175.3 m2, me siperfaqe banimi 145.7 m2, sip te perbashket 29.6 m2.

Cmimi eshte 1800Euro/m2.

Ka edhe nje verande me siperfaqe 35.7 m2, me cmim 1000Euro/m2.

Ndodhet ne katin 12, kulla A.

Hapesira te bollshme, te sigurta dhe te qeta e karakterizojne kete kompleks.
Gjelberim dhe natyre te mrekullueshme ju sjellin prane keto ambiente.

Jeni te mirepritur te beni nje vizite ne kompleks.
Per cdo informacion tjeter shtese mund te kontaktoni ne 0699947554 dhe 0697264350.

  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 170 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga Kristo Luarasi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind