Kompleksi Rezidencial "Port View", Durres

Reference Number
RF636396
Location
State
Albania
Country
Durres
Qyteti
Durres
Address
Kryqezimi Unaza e Re me rr. Stefan Kaculini
Contact
0696011381
Title
Kompleksi Rezidencial "Port View"
Lot Size
104 ft
Hipotek
No
Property Type
Shtepi
Tipi
2+1
Condition
E Re
Plan
4
Elevator
Yes
Garage
Yes
Rikonstruktuar
No
Year Built
2014
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e katert te banimit me orientim nga jugu dhe perendimi. Ka një siperfaqe prej 104.4 m². Behet fjale per nje apartament qe ka nje dhome te madhe ndenje me vetrate xhami me pamje nga deti. Ambjenti i gatimit eshte i vecuar. Apartamenti ka dy dhoma gjumi dhe dy tualete, njeri me dritare dhe tjetri me aspirim. Ballkoni me pamje nga deti eshte ne formen e lozhes, i mbyllur dhe aksesohet nga dhoma e ndenjes dhe dhoma e gjumit. Dhoma matrimoniale ka tualet te brendshem. Dritaret jane te medha dhe shkojne deri ne dysheme ne menyre qe apartamenti te marre sa me shume drite. Hapesirat jane te bollshme dhe me forma te rregullta kuadratike, shume te thjeshta per t'u mobiluar. Behet fjale per nje apartament te ri, ku ju mund te keni shtepine e deshiruar. Apartamenti ndodhet ne kompleksin PORT VIEW Durres.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4497 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Durres, Durres, Kryqezimi Unaza e Re me rr. Stefan Kaculini) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind