Quantcast

kompleksi Syri i LIqenit

 • 147 m
Reference Number
RF156480
Location
State
Albania
Address
Rr Shyqyru Brari
Contact
35542234941
Title
kompleksi Syri i LIqenit
Çmimi m/2
€ 1.300,00
Lot Size
147 m
Lot Size
148 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
1+1
Condition
E Re
Elevator
Yes
Garage
Yes
Rikonstruktuar
Yes
Year Built
2013
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Syri i liqenit është një ndërtesë luksoze banimi. Me një pamje fantastike mbi liqenin artificial të Tiranës, kjo ndërtesë rezidenciale ofron një vend perfekt të qetë e me ajër të pastër për shtëpinë tuaj. Per teknologjine e fundit ne ndertim dhe cilesise superior qe ajo ofron, eshte cilesuar si projekti i vitit 2008 nga shoqeria. Hapësira të ndriçuara dhe tëbollshme Standarte të larta në ndërtim.Ngrohje-ftohje qëndrore. Hapësirë për studio dhe dhoma garderobe. Parket druri për ngrohtësinë e dhomave tuaja. Ambient ndenjie me oxhak funksional.
Per me teper kontaktoni ne nr e cel: 069 2093 003.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 5291 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rr Shyqyru Brari) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind