Quantcast

Okazion 2 + 1 ne shitje ne Bulevardin Blu ne Kamez, Shitje

€ 35.000,00
 • 1107,6 m
Reference Number
RF133186
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
bulevardi Blu ne Kamez
Contact
0673333385
Title
Okazion 2 + 1 ne shitje ne Bulevardin Blu ne Kamez
Prona ne
Shitje
Lot Size
107,6 m
Lot Size
96 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
E Re
Plan
5
Toilets
1
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartamenti ndodhet ne katin e 5te banim, me siperfaqe totale 107.6 m2.
Siperfaqja e brendshme prej 96m2, eshte e organizuar shume mire ne: korridor ne hyrje, sallon ndenje i bollshem se bashku me kuzhinen, korridor i cili ndan 2 dhomat e gjumit, banjo me dritare dhe ballkon.
Shtepia eshte plot drite dielli e orientuar nga lindja.
Ne cmim perfshihen punimet e brendshme, si: pllaka, dyer dhe dritare dopio xham, hidrosanitare dhe sistem kondicioneresh qendror.
Apartamenti eshte ne proces hipotekimi.
Ndertimi eshte i rregullt, duke ju ofruar ashensor, shkalle me drite natyrale, uje 24 ore, etj.
Pallati gjendet buze rruges kryesore, Bulevardit Blu, pa vajtur te policia, afer me stacionin e autobuzit dhe shume dyqane te tjera.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 629 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, bulevardi Blu ne Kamez) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind