Quantcast

OKAZION Apartament 2+1,85m,55000m, Misto Mame, Shitje

€ 55.000,00
 • 185 m
Reference Number
RF165413
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Misto Mame
Contact
0684250414
Title
OKAZION Apartament 2+1,85m,55000m, Misto Mame
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 55.000,00
Lot Size
85 m
Lot Size
85 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Condition
E Re
Plan
3
Toilets
1
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet | Apartament 2+1, 85 m2, 55000 euro, me hipoteke i mobiluar, ne Misto Mame! Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon , 2 dhoma gjumi, 1 koridor shperndares, 1 tualet dhe 1 ballkon. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te mire administruar me punime shume cilesore.. Zona i ka te gjitha facilitetet e jeteses, dhe ka ndricim te mire natyral. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Nuk Operohet me Kredi
Kontaktoni 0684250414
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 440 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Misto Mame ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind