Quantcast

OKAZION - Apartament 2+1, Qendra Kristal, Tirane, Shitje

€ 98.000,00
 • 286 m
Title
OKAZION - Apartament 2+1, Qendra Kristal, Tirane
Prona ne
Shitje
Lot Size
86 m
Lot Size
97 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Plan
1
Toilets
2
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Year Built
2007
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Okazion, Shitet apartament 2+1 ne Tirane, pallati i banimit Qendra tregtare Kristal.
Apartamenti eshte me nje sallon dhe dy dhoma gjumi te ndara me koridor. Gjithashtu apartamenti ka punime cilesore dhe bashkohore.
Apartamenti permban dy banja dhe nje ballkon.

Administrimi i pallatit eshte shume i mire duke qene nen administrimin e qendres tregtare Kristal.
Apartamenti shitet bashke me mobiljet kryesore dhe eshte i pajisur me hipoteke.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 11711 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind