Quantcast

Okazion, apartament 2+1, Shitje

€ 99.000,00
 • 2107 m
Reference Number
RF374924
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
isuf elezi
Contact
0692868836
Title
Okazion, apartament 2+1
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 925,00
Lot Size
107 m
Lot Size
107 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Plan
8
Toilets
2
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Year Built
2000
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
SHITET APARTAMENT 2+1 ME 2 BANJA,
APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 8 TE NJE PALLATI 10 KATESH, I POZICIONUAR NE RRUGE KRYESORE, AFERSI ME DISA LINJA URBANE SI ( TIRANE E RE, UNAZA, KOMBINAT-KINOSTUDIO)

APARTAMENTI SHITET I MOBILUAR DHE NE GJENDJE SHUME TE MIRE.

CMIMI NE OKAZION
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 90 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, isuf elezi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind