Quantcast

Okazion apartament 2+1 Shitje ne Myslym Shyri, Shitje

€ 90.000,00
 • 1100 m
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Rruga Myslym Shyri
Contact
0693588271
Title
Okazion apartament 2+1 Shitje ne Myslym Shyri
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 900,00
Lot Size
100 m
Lot Size
100 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
E Perdorur
Plan
4
Toilets
1
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Apartamenti eshte i tipit 2+1
Ka nje siperfaqe prej 100 m2 ne te cilen mireorganizohen ne hapesira te bollshme 2 dhoma gjumi , 1
dhome ndenieje + ngrenie, koridor lidhes , ballkon dhe 1 tualet. Apartamenti shitet i mobiluar dhe ka nje
arredim bashkohor dhe komod. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues dhe eshte i pasur me
hipoteke. Ofrohet pamje nga rruga kryesore Myslym Shyr. Duke qene se ndodhet ne njerin prej kateve
me te larte te pallatit,i rrethuar me dritare dhe ballkon , apartamenti gezon drite natyrale gjate gjithe
dites. I ndodhur ne nje nga zonat kyce te Tiranes apartamenti esnte nje mundesi per mos tu humbur.
Cmimi i ofruar 90000 EURO . Kontakto 0693588271. Jeni te mirepritur
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 4.6
  • Totali votave: 9
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 10621 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga Myslym Shyri) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind