Quantcast

OKAZION ME KOHE TE LIMITUAR...SHITET 2+1+VERANDE , Shitje

€ 75.000,00
 • 160 m
Reference Number
RF204906
Location
State
Albania
Address
perballe fabrikes se birres, kompleksi tirana golden park
Contact
0694273672
Title
OKAZION ME KOHE TE LIMITUAR...SHITET 2+1+VERANDE
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 600,00
Lot Size
160 m
Lot Size
160 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
E Re
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Ne Kompleksin Tirana Golden Park perballe Fabrikes se Birres, i njohur nder komplekset me te mire ne Tirane per punimet dhe cilesine,tek kompleksi nr 2 i cili eshte ne ndertim dhe me punime me te mira se kompleksi nr 1 i cili ka perfunduar, Shitet apartament 2+1 siperfaqe 100 m2 + 60 m2 verande.Apartamenti ka planimetri te perkryer, pozicionim perfekt dhe cilesohet si apartamenti me i mire i kompleksit.Shitet me cmimin e kleringut i cili eshte i limituar ne kohe per pak dite, vetem per 600 euro/m2 i apartamentit dhe 250 euro/m2 i verandes ne total 75,000 euro i PADISKUTUESHEM DHE ME LIKUJDIM TOTAL..Nxitoni te perfitoni apartamentin ideal me cmim te "pabesueshem"

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 – 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1331 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, perballe fabrikes se birres, kompleksi tirana golden park) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind