Quantcast

OKAZION,SHITEN AP 1+1 DHE 2+1 TEK ALI DEMI, Shitje

€ 48.750,00
 • 65 m
Reference Number
RF213639
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
PRANE MATERNITETIT TE RI,ALI DEMI
Contact
0694273672
Title
OKAZION,SHITEN AP 1+1 DHE 2+1 TEK ALI DEMI
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 750,00
Lot Size
65 m
Lot Size
65 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
1+1
Condition
Bosh pa mobiluar
Plan
5
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
ShiteN Apartamente 1+1 dhe 2+1 ne nje nga komplekset me te kerkuara ne TIRANE ne zonen e MATERNITETIT TE RI,ALI DEMI.
Apartamentet kane nje planimetri dhe orientim shume te mire.
Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti ka punime cilesore si termo izolim,sistem,kapote,triple xham etj.
Siperfaqja e apartamenteve eshte 65m2 dhe 96m2 te cilat ndodhen ne fazen e fundit te ndertimit.
Cmimi per m2 eshte 750 euro nga 850 euro qe jane aktualisht prandaj nxitoni.

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 20 33 335 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

REAL ESTATE REGER
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 582 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, PRANE MATERNITETIT TE RI,ALI DEMI) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind