Quantcast

OKAZION,SHITET AP 2+1+M PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK, Shitje

€ 86.000,00
 • 101 m
Reference Number
RF921339
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK
Contact
0694273672
Title
OKAZION,SHITET AP 2+1+M PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK
Prona ne
Shitje
Lot Size
101 m
Lot Size
101 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Plan
5
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Shitet Apartament 2+1 i MOBILUAR ne nje nga zonat me te qeta dhe me te kerkuara ne TIRANE,prane ''KOPSHTIT ZOOLOGJIK''.
Apartamenti ka nje planimetri,orientim te shkelqyer.
Pallati ne te cilin apartamenti ndodhet eshte i mire administruar, me ashensor.
Apartamenti ka nje mobilim tejet luksoz.
Siperfaqja eshte 101m2 me HIPOTEK.
Cmimi eshte vetem 86.000 euro prandaj nxitoni.

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 20 33 335 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

REAL ESTATE REGER
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 413 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind