Quantcast

OKAZION,SHITET AP 3+1+G+V PRANE ''KO. ZOOLOGJIK'', Shitje

€ 150.000,00
 • 217 m
Reference Number
RF180053
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK
Contact
0682017333
Title
OKAZION,SHITET AP 3+1+G+V PRANE ''KO. ZOOLOGJIK''
Prona ne
Shitje
Lot Size
217 m
Lot Size
217 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
3+1
Condition
Bosh pa mobiluar
Plan
5
Elevator
Yes
Garage
Yes
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
OKAZION,Shitet Apartament 3+1+VERAND+GARAZHD ne nje nga zonat me te kerkuara ne TIRANE tek RRUGA PETI, prane KOPSHTIT ZOOLOGJIK.
Apartamenti ka nje super pamje dhe ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 5 katesh me ashensor,i mireadministruar,mundesi shfrytezimi i tarraces.
Apartamenti eshte i perbere nga 3 DHOMA GJUMI, GUZHINE+DHOME NDENJIE,3 BANJO,VERANDE,GARAZHD.
Siperfaqja eshte 217m2 nga te cilat 70m2 jane VERANDE.
( ME HIPOTEK )
Cmimi eshte vetem 150,000 euro ose ndryshe 750 euro per m2.

Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 320 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind