Quantcast

OKAZION,SHITET AP 3+1 NE ZONEN E MISTO MAMES, Shitje

€ 65.000,00
 • 150 m
Reference Number
RF154953
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
MOSTO MAME
Contact
0682017333
Title
OKAZION,SHITET AP 3+1 NE ZONEN E MISTO MAMES
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 433,00
Lot Size
150 m
Lot Size
150 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
3+1
Plan
3
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
OKAZION,Shitet Apartament 3+1 ne nje nga zonat me te kerkuara kohet e fundit ne TIRANE,tek MISTO MAME prane Pallateve Derveni.
Apartamenti ka nje planimetri \ orientim te mire dhe organizohet ne 3 DHOMA GJUMI,GUZHINE+DHOME NDENJIE,2 TUALETE, BALLKON.
Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte i pajisur me ashensor dhe i mireadministruar.
Siperfaqja eshte 150m2. ( NE PROCES HIPOTEKIMI )
Cmimi eshte vetem 65.000 euro ose ndryshe 433 euro per m2 nga 550 euro qe eshte cmimi aktual.

Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 198 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, MOSTO MAME) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind