Quantcast

Okazion vile 2 kateshe ne shitje afer qendres, Shitje

€ 150.000,00
 • 150 m
Reference Number
RF101156
Location
State
Albania
Address
Rruga Thanas Ziko
Contact
0673333381
Title
Okazion vile 2 kateshe ne shitje afer qendres
Prona ne
Shitje
Lot Size
150 m
Lot Size
250 m
Hipotek
No
Property Type
Villa
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Vila shtrihet ne truall prej 100 m2, ku siperfaqja totale e ndertimit eshte 150 m2.
Ne te hyre te prones do te gjeni nje oborr te vogel, ne te cilin mund te kaloni pasditet tuaja si dhe per te luajtur femijet.
Vila eshte e organizuar ne 2 kate, ku:
-kati i pare perfshin sallonin e ndenjes, dhome gatim-ngrenje e vecuar, banjo dhe korridor
-ne katin e siperm do te gjeni 2 dhoma gjumi dhe ballkon.
Shtepia ofrohet me te gjitha pajisjet dhe mobiljet qe shihni ne foto.
Ato jane pothuajse te reja, cilesore dhe ne stil bashkohor.
Gjithashtu ne cmim perfitoni punimet e brendshme dhe te jashtme te viles, cilesore te cilat ju ofrojne komoditetin e nevojshem per banim.
Vila ndodhet ne nje lagje te vjeter te Tiranes, e qete dhe shume prane qendres se qytetit.
Gjendet vetem 10 min larg sheshit Skenderbej, prane Medresese, unazes se Vogel dhe pikave te tjera kyce. Dokumentacion i rregullt hipotekor. Cmimi: 150'000 euro i diskutueshem Info: 06733 33381
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2852 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rruga Thanas Ziko) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind