Quantcast

Pallatet 1 Maji shiten 2 ambjente biznesi, Shitje

€ 118.800,00
Reference Number
RF481586
Location
State
Albania
Address
pallatet 1 Maji afer Stadiumit Dinamo
Contact
0694273672
Title
Pallatet 1 Maji shiten 2 ambjente biznesi
Prona ne
Shitje
Lot Size
66 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Condition
E Perdorur
Plan
1
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Zona/Rruga : tek kopshti 11 ,stadiumi Dinamo, pallatet 1 Maji

Stadiumi Dinamo , te kopshti 11 ,buze nje rruge shiten ,dy apartamente ngjitur njera me tjetren .
Njera eshte 1+1 me sip 66 m/2 ne kend te rruges, fasad nga rruga
,dhe tjetra 2+1 me sip 84 m/2 gjithashtu buze rruge,
e rikonstruktuar plotesisht dhe ideale per klinike dentare,laboratore,etj etj.
Shiten vec e vec- 1+1 me cmim 1800euro m/2 i padiskutueshem dhe 2+1 me cmim 1500 euro.
Ose shiten te dyja bashke me cmim 1600 euro i padiskutueshem. Me hipotek

Cel. : 0694273672
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1529 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, pallatet 1 Maji afer Stadiumit Dinamo) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind