Quantcast

Porcelan shiten apartamente

Reference Number
RF147117
Location
State
Albania
Address
Porcelan
Contact
0694273672
Title
Porcelan shiten apartamente
Çmimi m/2
€ 550,00
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Condition
E Re
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Porcelan buze rruge shiten apartamente kleringu ne perfundim me sip te ndryshme dhe me cmim okazion prej 550 euro m/2 cmimi i zones 800 euro m/2 . Apartamenente super cilesore. Nxitoni per te zgjedhur apartamentin tuaj
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1905 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Porcelan) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind