Quantcast

Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 3+1+2, Shitje

€ 139.790,00
 • 2118.9 m
Reference Number
RF144083
Location
State
Albania
Address
Rruga Artan Lenja
Contact
0674032997
Title
Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 3+1+2
Prona ne
Shitje
Lot Size
118.9 m
Lot Size
118.9 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
3+1
Condition
E Re
Plan
7
Toilets
2
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 3+1+2 me Planimetri Perfekte me Shume Drite!!! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te 2017 me punime nga me cilesoret, i pajisur me ashensor dhe organizohet ne nje sallon te madh dhe kend kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete, ballkon. Apartamenti ka orientim veri-lindje , me shume drite dhe zona ne te cilen ndodhet eshte nga me te kerkuarat ne Tirane e cila e kthen kete prone ne ure lidhese me pikat kyce te qytetit dhe mungesa e ndertimeve me te tille cilesi vetem 7 minuta larg qendres i jep akoma me shume vlere apartamentit. Ne zone gjenden te gjitha facilitetet e mundshme si shkolla, universitete, kopshte, supermarkete, banka, bare, restorante, linja transporti publik etj. Bashke me apartamentin egziston mundesia e blerjes se nje posti parkimi qe ndodhet ne katin -2 te pallatit i aksesueshem lehtesisht nga ashensori me cmim shum te mire per vetem 12000 Euro. Apartamenti disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekore.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 406 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rruga Artan Lenja) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind