Quantcast

Rruga Kosovareve Jepet me qira apartament 2+1 , Qera

€ 330,00
 • 80 m
Reference Number
RF360434
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Rruga Kosovareve
Contact
0692135290
Title
Rruga Kosovareve Jepet me qira apartament 2+1
Prona ne
Qera
Lot Size
80 m
Lot Size
86 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Plan
8
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
Yes
Year Built
2008
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Jepet me qira apartament 2+1 prane rruges se Kosovareve, apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake funksionale, ka nje sallon te madh , ambienti i gatimit eshte i ndare vecmas, nje dhome te vogel per femijet , si dhe dhoma matrimoniale . apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me ashensor .
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 123 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga Kosovareve ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind