Quantcast

Sarande, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 69 m² 69.

€ 69.000,00
 • 69 m
Reference Number
RF397771
Location
State
Albania
Address
Rruga Butrinti, Ish- Kampi i Punetoreve
Contact
355662567777
Title
Sarande, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 69 m² 69.
Çmimi m/2
€ 1.000,00
Lot Size
69 m
Lot Size
69 m
Hipotek
No
Property Type
Shtepi
Tipi
1+1
Condition
E Re
Plan
4
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Year Built
2013
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Per me shume informacione dhe foto vizitoni faqen:http://eaglesestate.com/sq/property/...sarande/id0105

Zona/Rruga : Rruga Butrinti, Ish- Kampi i Punetoreve

Apartament 1+1
Kati i katert
1000euro/m2
Ish-kampi i punetoreve Sarande.
Rruga Butrinti
2km larg nga qendra e Sarandes ne drejtim te parkut te Butrintit
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3002 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rruga Butrinti, Ish- Kampi i Punetoreve) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind