Quantcast

Shes apartamet me sipërfaqe 116 m2

€ 90.000,00
Reference Number
RF141546
Location
State
Albania
Address
në rrugën “Ali Visha”, (Besnik Sykja):ngjitur me shkollen "Osman Myderizi", ish "Labinoti"
Contact
0694790690
Title
Shes apartamet me sipërfaqe 116 m2
Lot Size
116 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Plan
4
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Year Built
1996
Additional information
Description
Shes apartamet me sipërfaqe 116 m2 Punime luksoze, ambiente të ndara; ndenje, gjumi, gatimi, studio, koridor i gjate en forme L-je dhe ballkon me pamje nga veriu, i bollshëm me fushëpamje dhe me vetrate, si dhe një banjë e madhe. Te gjitha ambientet kane kondicioner. Jepet, edhe i mobiluar sic eshte. Ndodhet ne katin e katert te pallatit gjashte katsh, ndertim i vitit 1996, në rrugën “Ali Visha”, (Besnik Sykja):ngjitur me shkollen "Osman Myderizi", ish "Labinoti", Tiranë. Me dokumenta. Çmimi 90.000 euro i diskutushem.
Kontaktohem në çdo kohë, nr. tel 069 47 90 690.
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 3597 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, në rrugën “Ali Visha”, (Besnik Sykja):ngjitur me shkollen "Osman Myderizi", ish "Labinoti") via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind