Quantcast

Shiten apartamente te perfunduara 8 min nga 21-shi

€ 95.000,00
Reference Number
RF886128
Location
State
Albania
Address
Rr. Frosina Plaku mbrapa hotel Mondialit
Contact
0694332338
Title
Shiten apartamente te perfunduara 8 min nga 21-shi
Lot Size
129.20 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
E Re
Plan
2
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Year Built
2014
Additional information
Description
Apartament 2+1 me sipërfaqe optimale. Ka një orientim perfekt kryesisht nga lindja dhe është i përshtatshëm dhe mjaft komod për familjen tuaj.
Dhoma e ndenjes është së bashku me gatimin dhe ngrënien dhe ofron dalje ne një ballkonte bollshem e të përbashkët me dhomat e gjumit.
Te dy ambjentet kanë akses ne një tualet të përbashkët I cili ka ndriçim dhe ajrim natyral, si dhe koridori që bën lidhjen e dhomave me njëra-tjetrën.
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 5
    • Totali votave: 1
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 8761 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rr. Frosina Plaku mbrapa hotel Mondialit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind