Quantcast

Shiten shtepi pushimi

Reference Number
RF190486
Location
State
Albania
Address
Mali i Robit
Contact
0695477774
Title
Shiten shtepi pushimi
Çmimi m/2
€ 1.000,00
Hipotek
No
Property Type
Villa
Condition
E Re
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Year Built
2014
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shiten apartamente ne plazh , brezi pare, tek fashti turistik "PRINCESS" , me vendodhje ne Malin e Robit, Kavaje.

Apartamentet ndodhen ne vije te pare te fshatit turistik me pamje nga deti. Siperfaqja e apartamenteve se bashku me siperfaqet e perbashketa eshte 100 m2 (secili). Apartamentet jane te pajisura me certifikata pronesie. Sic paraqitet dhe tek planimetrite, apartamentet jane mjaft praktike, me pamje te mrekullueshme nga deti dhe te rrethuar me gjelberim. Apartamentet e katit te pare kane dhe oborr perpara. Rruga kryesore qe te con ne fshatin turistik eshte e standarteve europiane , gjithashtu dhe rruget brenda fshatit jane te nje standarti te larte si dhe me ndricim gjate nates. Prane objektit ndodhet dhe nje shesh pushim i madh i cili mundeson vend parkimi per makinen. Apartamentet ndodhen ne katin e pare dhe te fundit te viles 3-kateshe

Cmimi : € 1000 M2
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3545 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Mali i Robit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind