Quantcast

Shiten super apartamente te 'Rruga e Kavajes', Shitje

€ 78.400,00
 • 158,3 m
Reference Number
RF445784
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Rruga e Kavajes
Contact
0697264350
Title
Shiten super apartamente te 'Rruga e Kavajes'
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 1.200,00
Lot Size
58,3 m
Lot Size
65,3 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
1+1
Plan
7
Toilets
1
Elevator
Yes
Garage
Yes
Rikonstruktuar
Yes
Additional information
Description
Shiten super apartamente te planimetrive te ndryshme dhe ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, Rruga e Kavajes.
Te dhenat e apartamenteve jane:

Apartamentet e tipit 1+1:
kane siperfaqe totale 65.3 m2, me sip banimi 58.3m2
dhe sip. te perbashket 7 m2.
Ndodhen ne katin 1 dhe te 7-te te banimit.

Ap te tipit 1+1 me sip 62.5 m2 dhe 2+1 me sip. totale 86.3 m2, ndodhen ne katin 1.

Apartament i tipit 2+1:
--me siperfaqe 94.3 m2, sip. totale 112.1 m2, ndodhen ne katin e 1.
--me sip 108.9 m3, kati i 5-te banimi.
--siperfaqe 110.6 m2, ndodhen ne katet 1-3.
--sip 56.1 m2, kati i 7-te banimi.
--tipi 3+1, me sip 158.2 m2, kati i 5.

Apartamentet e tipit 3+1 kane siperfaqe 110.9 m2, me siperfaqe banimi 99 m2 dhe
sip. te perbashket 11.9 m2. Ndodhen ne katet 1,3 dhe 5-8.
Cmimi eshte 1200 Euro/m2 i diskutueshem.

Zgjidhni planimetrine qe deshironi me cmimet me te mira.

Godina eshte e ndertuar sipas teknologjise dhe cilesise me te larte.
Per nje vizite ne kompleks apo me shume informacione shtese kontaktoni ne 069 72 64 350 dhe 069 99 47 554
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 823 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga e Kavajes) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind