Quantcast

Shitet 1+1 63 m2 82000€ tek Kompleksi Halili!, Shitje

€ 82.000,00
 • 163 m
Reference Number
RF278978
Location
State
Albania
Address
Rruga e Dibres
Contact
0695562905
Title
Shitet 1+1 63 m2 82000€ tek Kompleksi Halili!
Prona ne
Shitje
Lot Size
63 m
Lot Size
63 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Plan
6
Toilets
1
Elevator
Yes
Garage
Yes
Rikonstruktuar
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet Apartament 1+1 63 m2 82000€ tek Kompleksi Halili! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor tek Kompleksi Halili ne rrugen e Dibres. Eshte i organizuar ne nje sallon, nje kuzhine, verande, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti gezon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe ka orientim jug-lindje. Eshte ne nje nga zonat me te preferuara per banim, vetem 7 minuta larg qendres me te gjitha facilitetet e zones. Shitet totalisht i mobiluar. Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 272 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rruga e Dibres) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind