Quantcast

Shitet 1+1 me hipoteke i arreduar 67m2 47000Euro!, Shitje

€ 47.000,00
 • 67 m
Reference Number
RF615622
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Misto Mame
Contact
0683212245
Title
Shitet 1+1 me hipoteke i arreduar 67m2 47000Euro!
Prona ne
Shitje
Lot Size
67 m
Lot Size
67 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Shitet apartament 1+1 me hipoteke i arreduar 67m2 ne Misto Mame 47000 Euro! Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te misto mames ne katin e trete nje pallat te ri me ashensor. Hyrja ka nje siperfaqe prej 67m2, e perbere nga kuzhina + salloni , 1 dhome gjumi dhe 1 tualet . Disponon dokumentacion te plote hipotekor.Per nje vizite ne prone kontaktoni Even: 0683212245
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 62 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Misto Mame ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind