Quantcast

Shitet 2+1,87.10 m2,72500euro ne Porcelan!, Shitje

€ 72.500,00
 • 187 m
Reference Number
RF948264
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Porcelan
Contact
0694441217
Title
Shitet 2+1,87.10 m2,72500euro ne Porcelan!
Prona ne
Shitje
Lot Size
87 m
Lot Size
87 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
E Re
Plan
1
Toilets
1
Elevator
Yes
Garage
Yes
Rikonstruktuar
No
Year Built
2019
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet Apartament 2+1,87.10 m2,72500euro ne Porcelan!Apartamenti ndopdhet ne katin e 1 banim te nje pallati te ri 5 katesh,me ashensor dhe punime shume cilesore.Pallati eshte ne perfundim e siper dhe brenda muajit dhjetor pritet te pajiset me dokumenti Hipotekor.Apartamenti ka orientim dhe pamje shume te mire dhe eshte i organizuar ne nje koridor shperndares,nje sallon ndenje + kuzhina,dy dhoma gjumi,nje tualete me dritare dhe nje ballkon.Pallati ka punime shume cilesore dhe ndodhet ne zone shume te preferuar.Ka fare prane stacionin e autobuzave dhe te gjitha facilitetet e nje jetese komode. Nese jeni te interesuar per garazhe ka mundesi zgjedhjeje shtohet ne cmimin total.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 88 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Porcelan) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind