Quantcast

Shitet 2+1,89m2,me Hipoteke,70000 euro,Porcelan!, Shitje

€ 70.000,00
 • 189 m
Reference Number
RF172285
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Porcelan
Contact
0694441217
Title
Shitet 2+1,89m2,me Hipoteke,70000 euro,Porcelan!
Prona ne
Shitje
Lot Size
89 m
Lot Size
89 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
Bosh pa mobiluar
Plan
8
Toilets
1
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
Yes
Year Built
2010
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet Apartament 2+1,89m2,me Hipoteke,70000 euro,Porcelan! Apartamneti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri 11 katesh,me ashensor dhe punime shume cilesore.Pallati ndodhet prane rruges kryesore dhe ne zone me te gjitha facilitetet e nje jetese komode.Apartamenti ka orientim te mire dhe eshte i organizuar ne nje koridor shperndares,nje sallon ndenje + kuzhina,dy dhoma gjumi,nje tualet dhe nje ballkon.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 121 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Porcelan) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind