Quantcast

Shitet 2+1, 95 m2 tek Rruga e Durresit!, Shitje

€ 97.000,00
 • 195 m
Reference Number
RF169449
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Rruga e Durresit
Contact
355676959395
Title
Shitet 2+1, 95 m2 tek Rruga e Durresit!
Prona ne
Shitje
Lot Size
95 m
Lot Size
95 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Plan
6
Toilets
1
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet apartament 2+1, 95 m2,tek Rruga e Durresit!
Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte 200 metra nga Zogu i Zi.Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor.Apartamenti eshte i organizuar ne: dhome ndjenje + ambjent gatimi,2 dhoma gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 201 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga e Durresit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind