Quantcast

SHITET 2+1+GARAZH MBRAPA RRUGES SE KOSOVAREVE, Shitje

€ 120.000,00
 • 90 m
Reference Number
RF732291
Location
State
Albania
Address
prane ish karburant martini, mbrapa rruges kosovareve
Contact
0694273672
Title
SHITET 2+1+GARAZH MBRAPA RRUGES SE KOSOVAREVE
Prona ne
Shitje
Lot Size
90 m
Lot Size
90 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Mbrapa rruges se kosovareve, prane ish karburant martini...Shitet apartament 2+1 siperfaqe 90 m2 ne proces hipotekimi.Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha pajisjet e mundshme dhe ndodhet ne nje pallat i vitit 2007 (me ashensor).Shitet ne gjendjen qe eshte bashke me garazh vetem per 120,000 euro i PADISKUTUESHEM

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 20 33 335 / 069 42 73 672 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1166 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, prane ish karburant martini, mbrapa rruges kosovareve) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind